fbpx

Zadzwoń: 500-203-747 lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Prezentujemy nowy katalog Innovation Living: KATALOG

Temahome świętuje 35 lat działalności

Zespół Temahome niedawno świętował 35 lat działalności na rynku mebli i wyposażenia wnętrz. Główne produkty to: regały, biblioteki, komody, witryny, stoły, stoliki, konsole i biurka. Bieżące kolekcje są wynikiem doświadczenia, tego czego nauczył się w ciągu ostatnich, co zrobił w ostatnich latach. Doświadczenie sprawiło, że firma stała się jednym z liderów w Portugalii. Pozwala to firmie z optymizmem patrzeć w przyszłość. Celem Temahome jest utrzymanie innowacyjności i dobrego wzornictwa jako dwóch kluczowych elementów, które są wyróżnikiem  dla produktów firmy. Tak też marka chce być postrzegana w śród klientów.

temahome

Koncentracja na wprowadzeniu portugalskiego wzornictwa na wiele rynków zarówno obecnych jak i nowych - dzięki nowatorskim produktom, które są odzwierciedleniem ideału Temahome. Dużą popularnością cieszą się regały na książki, komody i witryny. Zespół Temahome dzięki swemu zróżnicowaniu, zaangażowaniu u oddaniu jest na dobrej drodze do dalszego rozwoju. Ogromne zdolności produkcyjne jak zawsze są związane z siedzibą w Europie, z historyczną fabryką w Tomar. Przez te 35 lat Temahome miało wielu partnerów handlowych którzy podzielają wizje producenta. Dzięki tej współpracy oddaniu i zaangażowaniu sukces mogą świętować wszyscy współpracownicy.

temahome produkcja mebli

Przyszłość zawsze wypełniona jest nowymi wyzwaniami, ale optymizm pozwala stanąć do każdego zadania, każdego dnia jest okazja by powstało coś nowego, ciekawego ku zadowoleniu klientów, poprawie życia codziennego klientów. Klienci doceniają rozwój konstrukcji w stołach i stolikach kawowych. Prostota regałów i bibliotek koresponduje z każdą kolekcją książek i bibelotów.

temahome

Temahome jest portugalską marką meblową opartą na zasadach nowoczesnego designu. Rozwój i produkcja współczesnych i modnych kolekcji firmy Temahome odbywa się w fabryce fabryki w mieście Tomar. Produkty są wysyłane do globalnej sieci partnerów i klientów, którzy mają stały kontakt z innowacyjnym i doświadczonym zespołem projektowym Temahome. Dzięki tej współpracy powstają nowe wzory dla całych linii produktowych jak komody z witrynami i stolikami kawowymi. Intuicyjni projektanci dbają o produkcję i testują nowe rozwiązania w zaawansowanym dziale prototypów. Rezultatem jest stała fala nowych pomysłów, które kształtują ponadczasowe produkty przeznaczone na wielofunkcyjne przestrzenie: szafki wiszące, szafki RTV, regały i biblioteki. Temahome ma głębokie kontakty z Tomarem, ostatnim miastem Templariuszy. Klasztor Convento de Cristo w Tomar, jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Otoczony historią i pięknem, Temahome tworzy projekty z pasji i buduje dumnie z jego korzeni, pozostając wiernym swojej tożsamości.

temahome produkcja mebli

Z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem Temahome zatrudnia zespół ponad 165 specjalistów, Fabryka mieści w budynkach o powierzchni 17 000 m2 zlokalizowanych w granicach miasta Tomar. Fabryka jest istotą Temahome i jej pracowników największym atutem firmy. Razem tworzą zaawansowaną linię produkcyjną, która kształtuje pomysły i wizje koncepcyjne w dziale projektowania. Fabryka równoważy w pełni zautomatyzowane procesy z wysoce wykwalifikowanym rzemieślnictwem, z których oba są poddawane rygorystycznej kontroli jakości. To skupienie się na jakości jest w myślach każdego pracownika i znajduje odzwierciedlenie w każdym szczegółowym opisie produktu.


Temahome świętuje 35 lat działalności


Temahome - fabryka

Salon

WARSZAWA - TEL: +48 500-203-747
DESIGN-EXPO.PL - HOME CONCEPT
AL. JEROZOLIMSKIE 185, LOKAL 40
02-222 WARSZAWA
biuro@design-expo.pl