Loading…

Innovation Living

Znalazłeś już sofę dla siebie?

INNOVATION LIVING

Widziałeś już takie sofy?

Innovation Living

Znalazłeś już sofę dla siebie?

Innovation Living

Ustawisz jak chcesz

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Temahome

TemahomeTemaHome posiada ponad trzydzieści lat doświadczenia w produkcji mebli i kreowaniu stylu życia przez swoje innowacyjne projekty. Produkty TemaHome takie jak regały, biblioteki, stoły, stoliki, szafki, komody i inne można spotkać w ponad trzydziestu krajach świata. Firma TemaHome została założona w 1981 roku poprzez połączenie dwóch przedsiębiorstw, które miały łączyć zaawansowane norweskie technologie z portugalskim rozsądkiem wykorzystywanym przy produkcji.

temahome fabryka 5

Dziś TemaHome tworzy kolekcję nowoczesnych mebli z wieloma charakterystycznymi akcentami, które łączą w sobie nowoczesne linie. prostotę i funkcjonalność. Niezwykła dbałość o szczegóły każdego z produktów, skutkuje powstaniem ponadczasowych mebli cieszących się uznaniem wielu klientów.

Temahome produkcja

W latach 1984 i 1994, firma zdobyła uznanie produkując linię mebli modułowych dla wielu najważniejszych sieci handlowych na świecie. Kontynuując rozwój Temahome opracowuje nowe kolekcje, nowe produkty, nowe wykończenia. Ekscytujące nowe koncepcje.Wszystko z miłości do wzornictwa przemysłowego i światowej klasy rzemiosła.

temahome fabryka 3

Celem Temahome jest uznanie na całym świecie jako producenta współczesnych mebli, uznanie jako marka o wybitnych projektach przyjazna dla środowiska. Temahome daje swoim klientom możliwość innowacyjnego stylu życia, oferując kompleksowe rozwiązania mebli.

design team temahome

Zespół projektowy TemaHome to ludzie z pasją, starających się stworzyć nie tylko funkcjonalne ale również piękne meble, takie które będą przez lata cieszyły klientów. Zespół projektowy jest młody, utalentowany, energiczni i pozytywnie nastawiony do swojej pracy. Zaangażowanie zespołu przyczynia się do sukcesu TemaHome. Kreatywność zespołu projektantów jest ogromną wartością w firmie. Projekty mebli, szafek, regałów, kredensów, stołów i stolików powstają by klienci mogli zrealizować swoje marzenia o pięknych wnętrzach, wygodnych i ponadczasowych obiektach do twojego domu który dzięki nim może być odzwierciedleniem marzeń.


Temahome świętuje 35 lat działalności


Temahome regały, komody, witryny, biblioteki, stoły, stoliki

Salony

WARSZAWA - TEL: +48 500 203 747
DESIGN-EXPO.PL  -  C.H. PANORAMA
AL. W. WITOSA 31, LOK. 111A, I P.
00-710 WARSZAWA
GODZINA PARKINGU GRATIS

więcej >>>

WROCŁAW - TEL: +48 71 353 13 05
DESIGN-EXPO.PL  -  GALERIA WNĘTRZ DOMAR
UL. BRANIBORSKA 14; 
53-680 WROCŁAW

więcej >>>