Loading…

Innovation Living

Znalazłeś już sofę dla siebie?

INNOVATION LIVING

Widziałeś już takie sofy?

Innovation Living

Znalazłeś już sofę dla siebie?

Innovation Living

Ustawisz jak chcesz

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Temahome

TemahomeTemaHome posiada ponad trzydzieści lat doświadczenia w produkcji mebli i kreowaniu stylu życia przez swoje innowacyjne projekty. Produkty TemaHome takie jak regały, biblioteki, stoły, stoliki, szafki, komody i inne można spotkać w ponad trzydziestu krajach świata. Firma TemaHome została założona w 1981 roku poprzez połączenie dwóch przedsiębiorstw, które miały łączyć zaawansowane norweskie technologie z portugalskim rozsądkiem wykorzystywanym przy produkcji.

temahome fabryka 5

Dziś TemaHome tworzy kolekcję nowoczesnych mebli z wieloma charakterystycznymi akcentami, które łączą w sobie nowoczesne linie. prostotę i funkcjonalność. Niezwykła dbałość o szczegóły każdego z produktów, skutkuje powstaniem ponadczasowych mebli cieszących się uznaniem wielu klientów.

Temahome produkcja

W latach 1984 i 1994, firma zdobyła uznanie produkując linię mebli modułowych dla wielu najważniejszych sieci handlowych na świecie. Kontynuując rozwój Temahome opracowuje nowe kolekcje, nowe produkty, nowe wykończenia. Ekscytujące nowe koncepcje.Wszystko z miłości do wzornictwa przemysłowego i światowej klasy rzemiosła.

temahome fabryka 3

Celem Temahome jest uznanie na całym świecie jako producenta współczesnych mebli, uznanie jako marka o wybitnych projektach przyjazna dla środowiska. Temahome daje swoim klientom możliwość innowacyjnego stylu życia, oferując kompleksowe rozwiązania mebli.

design team temahome

Zespół projektowy TemaHome to ludzie z pasją, starających się stworzyć nie tylko funkcjonalne ale również piękne meble, takie które będą przez lata cieszyły klientów. Zespół projektowy jest młody, utalentowany, energiczni i pozytywnie nastawiony do swojej pracy. Zaangażowanie zespołu przyczynia się do sukcesu TemaHome. Kreatywność zespołu projektantów jest ogromną wartością w firmie. Projekty mebli, szafek, regałów, kredensów, stołów i stolików powstają by klienci mogli zrealizować swoje marzenia o pięknych wnętrzach, wygodnych i ponadczasowych obiektach do twojego domu który dzięki nim może być odzwierciedleniem marzeń.


Temahome świętuje 35 lat działalności


Temahome regały, komody, witryny, biblioteki, stoły, stoliki

Allegro Logo          Facebook logo         Youtube logo           Instagram logo

Salony

WARSZAWA - TEL: +48 500 203 747
DESIGN-EXPO.PL - HOME CONCEPT
AL. JEROZOLIMSKIE 185, LOKAL 40
                  [ I PIĘTRO / ANTRESOLA]
02-222 WARSZAWA
BIURO@DESIGN-EXPO.PL

więcej >>>

WROCŁAW - TEL: +48 71 353 13 05
DESIGN-EXPO.PL  -  GALERIA WNĘTRZ DOMAR
UL. BRANIBORSKA 14; 
53-680 WROCŁAW
DOMAR@DESIGN-EXPO.PL

więcej >>>