fbpx

Zadzwoń: 500-203-747 lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Prezentujemy nowy katalog Innovation Living: KATALOG

Komfort i wygoda - krzesła i fotele Albu od Tona

ton alba fotel klubowy tapicerowany 363 416 02

Tym razem mamy przyjemność przedstawić Wam krzesła, fotele oraz fotele klubowe z nowej kolekcji Albu marki TON. Kolekcja ta z pewnością odpowiada współczesnym wymaganiom jakimi są bezwzględnie: wygoda, jakość oraz design. Na pewno zgodzicie się z tym, że kwestia siedzenia jest nieodłącznym i bardzo ważnym elementem naszej codzienności. Dla pełni szczęścia jednak, istotny jest jednocześnie wypoczynek zarówno fizyczny jak i psychiczny. Modele kolekcji Albu dba o nasze samopoczucie, co widać już na pierwszy rzut oka. Poniżej słów kilka o technologii, designie oraz o wyjątkowości nowej kolekcji Albu. Tradycja i rzemiosło wciąż jest siłą napędową czeskiej marki TON. Krzesła oraz stoły wyrabiane są dzięki unikatowej technologii giętego drewna, stosowanej już od 1861 r. Struktura drewna wykorzystywana jest w designie, jako element, który sprawia, że każdy produkt jest oryginalny. Bez wątpienia zasadniczą cechą krzeseł i stołów firmy TON jest nowoczesny minimalistyczny oraz precyzyjnie wykonany kształt. Tak dopracowane meble wspaniale współgrają we wnętrzu nadając im charakter - w dobrym Tonie.

ton alba krzesło tapicerowane 313 414 02

TON stworzył kolekcję Albu z myślą o maksymalnym wypoczynku, wygodzie i relaksie. W sytuacji kiedy siedzenie przy stole z czasem robi się niewygodne i uciążliwe z pomocą przychodzi nam pomysłowość i rozwiązania zawarte w nowej kolekcji. Z tej perspektywy Albu to alternatywne rozwiązanie i sposób na idylliczne długie posiedzenia w gronie najbliższych. Krzesła i fotele Albu zawierają sprężyny kieszonkowe i formowaną piankę PUR. Ta technologia pozwala zapewnić kształt i wytrzymałość siedziska nawet podczas intensywnego używania fotela, dając jednocześnie doskonały komfort siedzenia. Ergonomiczne właściwości stwarzają doskonałe warunki dla układu ciała. Kształt modeli kolekcji Alba składa się z części tapicerowanych prostych i wyważonych elementów o precyzyjnym szyciu. Kolekcja ta, to prosty i harmonijny design. Alba jest wyjątkową kombinacją wysokiej jakości, nowoczesnych kształtów, tradycyjnego rozumienia drewna oraz wiedzy i doświadczenia zdobywanego przez pokolenia projektantów TONa.

ton alba krzesło tapicerowane 313 414 01

Krzesło Albu - Pierwszym z wariantów kolekcji Albu jest krzesło. Prosty i ponadczasowy kształt krzesła Albu, jak obecny w każdym modelu tej kolekcji. Konstrukcja składa się z trzech prostych elementów: oparcia, siedziska i nóżek. Każda z tych części spełnia ważną funkcję. Oparcie jest rozbudowane i sięga aż do środkowej części siedziska dając solidne oparcie dla pleców i rąk. Brak typowych podłokietników pozwala ustawić krzesło przy każdym stole. Miękkie, sprężynowo-kieszonkowe siedzisko wsparte jest na stabilnie rozsuniętych lekko nóżkach. Kombinacja kolorystyczna tkaniny pozwala na uzyskanie wielu kombinacji. Każdy manewr dozwolony.

ton alba fotel tapicerowany 323 415 01Fotel Albu - Wariant drugi kolekcji Albu to fotel. Relaks jest gwarantowany. Stabilność i wygoda fotela Alba sprawdza się przy dłuższych posiedzeniach. Imponujące wzornictwo, precyzyjne szycie, tapicerowanie ze sprężynami kieszonkowymi i perfekcyjna ergonomia już na pierwszy rzut oka zapewnia o wygodzie fotela Albu. Model ten w odróżnieniu od krzesła posiada podłokietniki. Dzięki temu ręce swobodnie spoczywają układając się z korpusem ciała ukośnie spoczywającym na oparciu.

ton alba fotel klubowy tapicerowany 363 416 01

Fotel klubowy Albu - Trzecim wariantem Albu jest fotel klubowy. Harmonijne kształty, niższe siedzisko i odchylenie oparcia, to już pełen komfort w swojej własnej prywatnej strefie relaksu. Wybierając swój model można wybrać opcje odcieni tapicerki na wewnętrzną i zewnętrzną stronę siedziska pośród gamy materiałów w przeróżnej kolorystyce i teksturze oraz skórze. Kolekcja Albu przekonuje, że TON doskonale radzi sobie nie tylko z drewnem, ale również z tkaninami, czy najwyższej jakości skórami.

Salon

WARSZAWA - TEL: +48 500-203-747
DESIGN-EXPO.PL - HOME CONCEPT
AL. JEROZOLIMSKIE 185, LOKAL 40
02-222 WARSZAWA
biuro@design-expo.pl