fbpx

Zadzwoń: 500-203-747 lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Prezentujemy nowy katalog Innovation Living: KATALOG

Merano - krzesła i fotele zdefiniowane na nowo

ton logoTon produkcję ręcznie giętych krzeseł i foteli opanował do perfekcji. Technologię doskonali i łączy z nowoczesnymi koncepcjami krzeseł i foteli zdobywając uznanie na wielu targach i wystawach. Otwarcie firmy na nowe pomysły, nowych projektantów zaowocowało wieloma niekonwencjonalnymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest rodzina krzeseł i foteli Merano

ton lasa stół merano krzesła 406 01

To, co najważniejsze w kolekcji Merano to solidność. Dlatego krzesła i fotele Merano są odpowiednie do codziennego użytkowania.

ton lasa stół merano krzesła 406 02

Idea tej kolekcji tkwi w samym drewnie. Podstawą budowy modeli Merano jest lite drewno dębowe, bukowe lub z orzecha amerykańskiego.

ton merano fotel klubowy tapicerowany 363 404 01

Harmonijny kształt profilowanego oparcia i siedziska składa się z kilku nałożonych cienkich warstw drewna. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji, krzesła i fotele marki TON są niezwykle lekkie. Nie zawiera one żadnych wkrętów ani innych metalowych części. Jest to cecha warta podkreślenia.

ton merano fotel klubowy tapicerowany 363 404 02

Fotel klubowy Merano jest najnowszym modelem z tej kolekcji. Niższe siedzisko i opacie bardziej odchylone z tapicerowaniem tych części, nadaję większego komfortu. Chyba najważniejszą funkcją tego modelu jest pełen relaks w obliczu współcześnie przyśpieszonego tempa. Tapicerowanie siedziska jest dostępne w szerokiej gamie tkanin.

ton merano fotel 321 400 01

Cała rodzina krzeseł i foteli Merano ma oparcie gładko wyprofilowane o poziomej strukturze drewna. W przestrzeni życiowej są dla nas towarzyszami o wyważonej i harmonijnej naturze. Z drugiej strony ich niepowtarzalność polega na różnorodnej budowie drewna.

ton merano fotel nietapicerowane 321 400 02

Stabilizacja podczas siedzenie to zasługa tradycyjnej budowy - z litego drewna. Minimalistyczny oraz precyzyjnie wykonany kształt jest zasługą projektantów czuwających nad designem.

ton merano fotel tapicerowany 324 400 02

Fotel Merano jest jednym z najbardziej popularnych produktów w portfolio. Innowacyjna konstrukcja krzesła opiera się na dwóch osiowo krzyżujących się sklejkach gwarantujących wysoki komfort siedzenia.

ton merano krzesło barowe tapicerowane 314 403 01

Współpraca z projektantami i architektami podnosi komfort, użyteczność i wpływa na rozwój wzornictwa. Połączenie tradycji z nowoczesną technologią oraz wymaganiami dotyczącymi wyglądu i funkcjonalności wyróżnia produkty firmy Ton.

ton merano krzesło barowe tapicerowane 314 403 02

Merano to modele o lekkiej i prostej konstrukcji. Minimalistyczne kształty krzyżują się pod kątem prostym, co jest cechą charakterystyczną marki TON. Mimo, iż proces produkcyjny jest w znacznej mierze zmodernizowany i zautomatyzowany, pracy ludzkich rąk nie da się zastąpić.

ton merano krzesło nietapicerowane 311 401 01

Nowoczesne, proste kształty pozwalają na swobodne łączenie modeli, brył i form.

ton merano krzesło nietapicerowane 311 401 02

Wiele modeli jest sztaplowanych co pozwala na wygodne przechowywanie na małej powierzchni wielu krzeseł. 

ton merano krzesło nietapicerowane 311 403 01

Rodzina kolekcji Merano od marki TON to krzesło, krzesło barowe oraz fotel. Ostatnio do kolekcji dołączył również fotel klubowy. Ergonomiczny układ fotela Merano daję sylwetce komfortową pozycję podczas dłuższych posiedzeń. 

ton merano krzesło 311 403 02

Z modeli krzeseł kolekcji Merano mamy dostępne również krzesła barowe niskie i wysokie oraz opcję tapicerowania siedziska i oparcia w szerokim zakresie kolorystycznym do wyboru.

ton merano krzesło tapicerowane 314 401 01

W ofercie jest wiele tkanin wysokiej jakości które mogą współgrać z barwą drewna lub stanowić kontrast, być akcentem we wnętrzu.

ton merano krzesło tapicerowane 314 401 02

Prosta forma, genialne kształty pozwalają na komponowanie zastosowanie krzeseł i foteli w różnego typu wnętrzach od zimnych, industrialnych i loftowych po klasyczne ciepłe.

krzesło merano

Krzesło Merano łączy w sobie solidną podstawę z litego drewna z harmonijnym kształtem profilowanej sklejki na siedzisku i oparciu. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji, jest zadziwiająco lekkie i nie zawiera żadnych wkrętów ani innych metalowych części. Razem z krzesłem barowym oraz fotelem Merano tworzy kompletną rodzinę. Dostępna jest również wersja tapicerowana.
design / ALEX GUFLER A/IT
Nagrody:
Krzesła Merano
iF Design Award 2015 
German Design Award 2015 / special mention 
Dolce Vita Best of 2014 / krzesło roku 
Krzesła barowe Merano iF Design Award 2015 
German Design Award 2015 / special mention

fotel merano

Fotel Merano jest jednym z najbardziej popularnych produktów w portfolio. Innowacyjna konstrukcja krzesła opiera się na dwóch osiowo krzyżujących się sklejkach gwarantujących wysoki komfort siedzenia.

design / ALEX GUFLER A/IT
Nagrody:
Red Dot Design Award 2011 / winner
Good Design 2012 / winner
German Design Award 2014 / nominee

Salon

WARSZAWA - TEL: +48 500-203-747
DESIGN-EXPO.PL - HOME CONCEPT
AL. JEROZOLIMSKIE 185, LOKAL 40
02-222 WARSZAWA
biuro@design-expo.pl