Jakość Innovation

Komfort i jakość

Wybierz materac, który pasuje do Twoich potrzeb. Innowtion oferuje szeroki asortyment materacy o różnych właściwościach. Materace na bazie bawełny wykonywane są ręcznie od 1989 roku. Innovation jest ekspertem w produkcji materacy. Wszystko zaczęło się od klasycznej koncepcji futonu, ale z biegiem lat materace Innovation zmieniły się i obecnie oferowanych jest wiele różnych typów. Zapewnia to wyjątkowy komfort dostosowany do potrzeb - zarówno do spania jak i siedzenia. Dziś każdy materac z kolekcji nadal wykonywany jest ręcznie w fabryce w Danii. Poniższy przegląd pozwala zorientować się w różnych typach materacy jakie oferuje Innovation.


INNO TOPPER

Top - materac dodatkowy.

7 cm trwałe i odwracalne materace, który zapewni równomierną powierzchnię spania na wszystkich kanapach - również z regulowanym wezgłowiem. Powłoka zewnętrzna jest przewiewna, można ją zdejmować i prać w pralce w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Ten dodatkowy górny materac wysyłany jest z torbą do przechowywania, gdy nie jest używany. Torba umożliwia minimalizację objętości - przez spakowanie w mały cylinder.
Dostępny w rozmiarach: 120 x 200 cm, 140 x 200 cm i 160 x 200 cm


Spring mattress 6-12 cm

Materace Spring 6-12cm.

Materace Spring 6-12cm są kompozycją sprężyn kieszonkowych obłożonych dwiema warstwami bawełny na górze oraz jedną warstwą bawełny na dole. Bawełna zapewnia wentylację dzięki przepuszczalności powietrza. Wysokiej jakości materac jest sprężysty, z przeznaczeniem do wieloletniego użytkowania. Modele z materacem Spring 6-12cm: Splitback, Asmund, Fiftynine, Dublexo, Clubber, Oldscholl, Odin, Unfurl, Puzzle, Wing, Debonair, Napper, Idouble, Zeal, Ghia, Tjaze, Idun, Trym, Rhomb, Recast, Sly, Upend, Minimum, Fuji, Fraction, Vidar, Aslak, Rollo.


Excess Pocket spring mattress

Materace Spring 13-16cm.

Excess Pocket Spring - materace z powiększonymi sprężynami kieszonkowymi posiadają sprężyny 13-16cm co dodaje miękkości i czyni materace bardziej komfortowymi. Materace te dostępne są w modelach Long Horn, Bifrost D.E.L., Cassius D.E.L. & Supremax D.E.L.


Undi

Jednoczęściowe materace - stanowią jedną płaszczyznę bez podziałów. 

A ręcznie i łatwe giętkie materac, który zapewnia sofa z wygodnym i podtrzymujące powierzchni do odpoczynku, spania i siedzenia.
Dostępne dla: Minimalna, Fuji, frakcja Frigga, Skater, Balder, Vidar, Colpus Aslak, Rollo & Vili.


Soft spring mattress
Miękki materac sprężynowy.

18 cm ultra-miękkie materace sprężynowe. Specjalna kombinacja rdzenia wysokości 10 cm ze sprężyn kieszonkowych i super miękkiej pianki jako górna warstwa oraz 3 cm zwartej pianki na dole. Kombinacja taka jest wysoce sprężysta i jednocześnie wyjątkowo miękka. Ocena twardości: wyjątkowo miękki. Dostępne dla stelaży: Aslak, Balder, Colpus, frakcja Frigga, minimum i Vidar w 140 x 200 cm.


Spring mattress
Materac sprężynowy. 

Materac jest fuzją części środkowej ze sprężyn kieszonkowych wysokości 12 cm oraz bawełny. Na górze są dwie warstwy bawełny oddychającej oraz jedna warstwa bawełny na dole. Wysokiej jakości sprężysty materac. Twardość: miękki. Uwaga: rozmiar materaca o rozmiarze 120 x 200 cm ma sprężyny kieszonkowe wysokości 9 cm.


Latex mattress
Materac lateksowy. 

Materac stanowi kombinację 12cm sprężystego rdzenia lateksowego otoczonego warstwą oddychającej bawełny. Materac bardzo dobrze dopasowuje się do ciała. Bardzoi wysoka jakość i trwałość, średnia twardość. Uwaga: Opcja dostępna tylko dla wielkości materac 140 x 200 cm.


Classic mattress
Klasyczny materac. 

Wygodne, klasyczne materace z trzema warstwami oddychającej bawełny na górze. W części środkowej 8 cm pianki wolnej od freonu. Na dole jedna warstwa zgrzebnej bawełny. Bawełniana jest przyjazna dla środowiska, reguluje znakomicie wilgotność w czasie spania. Ocena twardości: średnio twardy. 

Salony

WARSZAWA - TEL: +48 500-203-747
DESIGN-EXPO.PL - HOME CONCEPT
AL. JEROZOLIMSKIE 185, LOKAL 40
                  [ I PIĘTRO / ANTRESOLA]
02-222 WARSZAWA
biuro@design-expo.pl

więcej >>>

WROCŁAW - TEL: +48  607-264-652
DESIGN-EXPO.PL  -  GALERIA WNĘTRZ DOMAR
UL. BRANIBORSKA 14; 
53-680 WROCŁAW
domar@design-expo.pl

więcej >>>